شرکای تجاری

تاریخچه متم اف

موسسه متم اف در سال ۱۳۵۲ با هدف تهیه و توزیع ماشین های اداری و مواد مصرفی آنها تاسیس گردید. متم اف برگرفته شده از عبارت مرکز توسعه محصولات اداری و فن آوری می باشد .فعالیتهای این مجموعه در سال ۱۳۷۳ با توجه به رشد روز افزون بازار کامپیوتر دچار دگرگونی گردید و در کنار فعالیتهای گذشته خود عرضه لوازم جانبی کامپیوتر را نیز آغاز نمود. با توجه به توسعه فعالیت ها در متم اف در سال ۱۳۷۶ شرکت ماشین های اداری ماد تاسیس گردید تا فعالیت های مربوط به ماشینهای اداری به آن منتقل گردد.

متم اف در جهت حمایت همه جانبه و پشتیبانی از نمایندگان خود در سطح کشور و با توجه به خواسته مصرف کنندگان توانست در سال ۱۳۸۳ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات Genius را از شرکت  KYEتایوان اخذ نماید.

متم اف به کمک بیش از ۸۰ نفر پرسنل مجرب و متخصص و با داشتن شبکه توزیع سراسری در کلیه استانها اقدام به اخذ نمایندگی و توزیع محصولات TP-LINK در سراسر کشور نموده و سهولت دسترسی به این کالا را برای کلیه مصرف کنندگان فراهم آورده است. قرار گرفتن نام متم اف در کنار TP-LINK امنیت خاطر مصرف کنندگان را به دنبال خواهد داشت. این مجموعه در جهت ارائه خدمات بهتر به کاربران اقدام به فعال نمودن مراکز خدمات پس از فروش در تمامی مراکز استانها نموده است.
شرکت TP-LINK در سال ۱۹۹۶ افتتاح و با داشتن دو کارخانه مجزا به مساحت ۷۱۰۰۰ متر مربع و بهره گیری بیش از ۶۰۰۰۰ کارمند و متخصص و همچنین پتانسیل تولید ۶۶ میلیون قطعه در سال توانسته به جایگاه نخستین تولید کننده در زمینه دستگاه های WLAN و Broadband CPE در دنیا دست یابد و در اکثر کشورهای جهان حضور داشته باشد.

قرین به ۴۰ سال است که موسسه متم اف با حضور در بازار ایران و سابقه کاری درخشان در فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامپیوتر و ماشینهای اداری مفتخر است که توانسته خدمات ارزنده ای را به مصرف کنندگان  ارائه داده و ضمن ایجاد بیش از ۵۰۰ نماینده فروش فعال در سطح کشور، کمک به پیشبرد فناوری در حوزه IT نماید.

جدیدترین محصولات

معرفی محصول

W7

  • اسپیکر بلوتوث قابل حمل با بسته بندی شکیل
  • با خروجی صدای ۳ وات و Bass قوی
  • مجهز به درایور ۲٫۲۵ اینچی Neodymium
  • طراحی زیبا با نوار LED جذاب در طیف های رنگی مختلف
  • دارای Bluetooth 4.0
  • قابلیت انتشار صدا در ۳۶۰ درجه
  • دارای کلیدهای Source, Play, Pause, Next, Previous Volume,
  • دارای باتری لیتیومی داخلی برای پخش موسیقی به صورت بی سیم
  • توانایی پخش موسیقی از روی کارت TF به طور مستقیم

 

راهنمای استفاده از خدمات

 

دانلود راهنمای نصب

مودم های ADSL

 

دانلود راهنمای تنظیمات

مودم های همراه

 

دانلود راهنمای به روز رسانی

ماوس NX-9000BT

 

دانلود درایور

محصولات Artisul

کارگاه های آموزشی

آموزش استفاده از هدست بلوتوث جنیوس

آموزش افزایش محدوده پوشش دهی بی سیم

آموزش استفاده از قلم نوری و تبلت طراحی آرتیسول