زمان باقیمانده تا روز جهانی دیابت

ثبت نام رایگان همایش روز جهانی دیابت

لطفاً نام و نام خانوادگی را تنها به صورت فارسی وارد نمایید

از این شماره جهت هماهنگی و اطلاع رسانی به شما استفاده خواهد شد

روز جهانی دیابت

سال پیش در سالن مجلل اریکه ایرانیان گرد هم آمدیم؛ خیلی ها بودند، بیش از هزار نفر از مبتلایان به دیابت، خانواده آنها، پزشکان و مشاوران و متخصصان شاخه های مختلف درمان دیابت، در آن مراسم متخصصان در خصوص ابعاد مختلف بیماری دیابت صحبت کردند و توصیه های مهمی را به مبتلایان ارائه دادند. همچنین حضور کمدین ها و متخصصان استند آپ کمدی در این مراسم فضای بسیار شادی را خلق کرد و لحظات زیبای را شکل داد. مجری خوب مراسم – محمدرضا حسینیان – و اجرای موسیقی زنده هم بر جذابیت های این جشن افزودند. حضور شرکت های دارویی و دیگر شرکت های فعال در حوزه پیشگیری، مدیریت و درمان دیابت هم باعث آشنایی مبتلایان با حوزه های فعالیتی آن ها شد.

در نهایت اینکه شاید مهمترین جنبه این جشن ها و گردهمایی ها برخورد مبتلایان به دیابت با هم و آشنایی انها با هم است. مبتلایان به دیابت در این مراسم افراد زیادی را با وضعیت مشابه خود می بینند و متوجه می شوند در چالش مبارزه با دیابت تنها نیستند و با دیدن افرادی که به رغم ابتلا به بیماری دیابت توانسته اند به موفقیت های متعدد دست یابند و دیابت هیچ مشکلی در زندگی معمول آنان ایجاد نمی کند، می تواند انگیزه و انرژی زیادی را به آنها بدهد.

امسال در برج میلاد کلینیک فوق تخصصی سلامت و دیابت تابان و کلینیک آنلاین دیابتوس میزبان بزرگترین و باشکوه ترین گردهمایی مبتلایان به دیابت است. این فرصت را از دست ندهید چرا که برنامه ای علمی – آموزشی با حضور بهترین و شناخته شده ترین متخصصان ایران در انتظار شما است. البته این برنامه پر از موارد سرگزم کننده و تفریحی و شاد هم هست و مطمئن باشید حضور در آن هم فال است و هم تماشا.

 

سالن همایش های بین المللی برج میلاد

پنج شنبه 23 آبان ماه 1398

ساعت 10:00 الی 13:00

منتظرتان هستیم

ثبت نام رایگان همایش روز جهانی دیابت

لطفاً نام و نام خانوادگی را تنها به صورت فارسی وارد نمایید

از این شماره جهت هماهنگی و اطلاع رسانی به شما استفاده خواهد شد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر

با شماره تماس 26740114-021 در ارتباط باشید